MUDr.Martin Rek

 

  TEL.: +420 777 895 785 

 

O mně

  Vzděláním jsem lékař, po nějakém čase stráveném prací ve státním zdravotnickém systému jsem však pochopil, že medicína ani tak moc neuzdravuje, jako spíše léčí. Až později jsem však poznal, že tomu tak je ne z nepochopení podstaty nemoci, z neznalosti léčebných postupů či nedostatku technologií, ale zcela záměrně. Farmaceutický byznys (dnes již velmi dobře spolupracující s potravinářským průmyslem) protáčí svým monstrózním kolem několikanásobně větší sumy než třeba zbrojní průmysl a aby to tak zůstalo, potřebuje nás udržet v nemoci a bezmoci. Lidé, tam zvaní pacienti, pak očekávají pomoc zvenčí od zdravotnického personálu a systém je v tomto postoji dále utvrzuje.

Naštěstí dnes již není pro běžného člověka těžké dostat se k informacím o jakékoliv oblasti či metodě alternativního přístupu léčby a stále více lidí se vydává na cestu do svého nitra, přijímají za svůj život a své zdraví plnou zodpovědnost. Přestávají očekávat, že jim bude zvenčí pomoženo, naopak chápou, že pomoci si musíme nejprve každý sám, třeba i jen správným životním postojem tam, když už fyzické síly nestačí. Tím, že ze svých problémů přestaneme vinit své okolí, ale hledáme příčinu v sobě, tak přebíráme zpět svou životní sílu, sílu žít svůj život podle svého, tvořit svůj osud.

Po téměř osmi letech strávených prací v našem zdravotnictví jsem se rozhodl, že chci patřit do té druhé skupiny a z medicíny jsem natrvalo odešel. Nyní svým klientům konečně pomáhám vyléčit si skutečné příčiny nemocí a dalších potíží a má práce mi přináší hluboké uspokojení. Mohu však pouze ukázat cestu, rozhodnutí vyléčit se pak musí udělat každý sám za sebe.

 

Služby, které poskytuji ve rámci Oázy pohody:

FasterEFT – jedna z nejrychlejších metod osobního rozvoje (life koučink), která vychází z klasického EFT a také využívá tlakové stimulace akupunkturních bodů hlavy a horní končetiny k přímé komunikaci s podvědomím. Principem této metody je odstranění negativních emocí, vzpomínek a změna životní perspektivy. 

Výhoda oproti klasickému EFT je mnohem větší rychlost a efektivita léčení díky hlubšímu pochopení, jak funguje lidský mozek. Vzhledem k propojení všech rovin naší bytosti (fyzická, mentální, citová a duchovní) je terapie účinná i u fyzických onemocnění. Metoda pochází z USA a její nespornou výhodou je možnost provádění terapie po telefonu či Skype.

Metamorfní technika – velmi jemná masážní technika působící na duchovní úrovni. Jemným dotykem na chodidlech, rukách a na hlavě jsou postupně odstraňovány prenatální bloky, což napomáhá k ovobození našeho plného potenciálu jako lidských bytostí. Metoda je obzvláště vhodná u dětí, kde má zklidňující účinek a s úspěchem byla používána i na děti s vrozenými vývojovými vadami (např. Downův syndrom). MT byla vyvinuta ve Velké Británii v 60-tých letech minulého století.

Osobní konzultace – konzultace se zaměřením na jakékoliv problémové téma ve Vašem životě. Využívám svých znalostí z oblasti etikoterapie, což je filozofický přístup k chápání významu nemocí, který nás přivádí zpět do našeho nitra a dává nám možnost pochopit a přijmout individuální příčinu a význam nemoci, stejně jako i způsob, jakým se můžeme sami vyléčit.

 

Ceník:

 FasterEFT -  600Kč/hod.

 Metamorfní technika -  300Kč/hod.

 Osobní konzultace - 600Kč/hod.