Vzhledem k současné situaci a v souladu s mimořádným opatřením nebudou probíhat mentální tréninky a výuka AMS až do odvolání. 
 
 
Bachova terapie - konzultace nadále probíhají v případě potřeby telefonicky, mailem a dalšími komunikačními aplikacemi: whatsapp, viber, skype.
 
 

Zaskočilo nás to všechny. Téměř nikdo s tím nepočítal, možná pár předvídalo. Pro většinu z nás se na dobu neurčitou zastavila doba hektická. A většinu z nás obestřel strach a obavy o své blízké, o své zdraví, o svoji existenci. Je dobré být informován, je dobré mít přehled o situaci. Důležité ovšem je rozeznat to správné množství informací, které potřebujeme, abychom se dokázali chovat adekvátně situaci. A nenechat na sebe pouštět informační smog.

Ke zklidnění a celkovému posílení zdraví pomůže zdravá mysl. Jedním ze způsobu, jak ji můžeme udržovat je relaxace, stačí 15 minut denně, ideálně 3krát denně. Správná relaxace neutralizuje stres, stresové hormony se rozpouštějí, posiluje imunitu, investujete do vlastního zdraví, regeneruje celé tělo a tím nabíjíte své baterky, revitalizuje vnitřní orgány.

Přeji zdravé a klidné dny

 

 
Krizová esence (Rescue Remedy) je zřejmě nejznámější z Bachovych esencí, ačkoli to není esence, ale kombinace pěti esencí, kterou vyvinul dr. Bach. Léčí okamžité následky náhlých krizí a naléhavých situací, harmonizuje psychiku, odbourává emoční stres. Můžeme ji považovat za první pomoc, za způsob, jak se vyrovnat s okamžitými účinky emoční krize, např, strach o své blízké, strach, jak zvládnu nečekanou situaci.
 
Složení:
Star of Bethlehem na šok.
Rock Rose na hrůzu a paniku.
Clematis na mdloby.
Impatiens na nepřiměřené rozčilení.
Cherrry Plum na ztrátu sebekontroly a hysterii
 
Užívání léčebné lahvičky:
4 kapky dle potřeby,
do sklenice s vodou a v intervalech popíjet,
můžete nakapat i 4 kapky na jazyk.
 
Lze ji používat i zevně, nakapat na pulzní body nebo vodou, do které jsme nakapali 4 kapky, navlhčit rty.