Bachova terapie

Současná doba poznamenaná globalizací a zahlcením informacemi vyžaduje tzv. kritické myšlení. Mottem kritického myšlení se stal výrok Willa Rogerse: "Náš problém není v tom, že toho víme málo. Náš problém je, že mnoho z toho co víme, není pravda."

Na rozdíl od většinového názoru, že změny začínají s novým rokem, pravdou je, že nejlépe je začínat se změnou v létě. Zima je obdobím klidu, ticha, relaxace a regenerace a každý to dělá po svém. Někdo chce víc spánku, někdo rád zajde do sauny, někdo  se zase celý týden těší, až půjde o víkendu na hory lyžovat. Toto není čas na změnu. Léto je akční, neposedné, jiskřivé, zářivé, v pohybu. Léto je vhodný čas začít změnu.

 

Průvodce Bachovými esencemi vám ukáže, jak zvládat rozhodnutí, ke kterému jsme dospěli, jak zvládat změny, které realizace rozhodnutí přináší, jak zvládat i každodenní situace bez zbytečného stresu a nátlaku na sebe. Přednáška se  koná  jednou za dva měsíce, sledujte sekci Aktuality.

 

Bachovy esence nejsou jenom jednorázovou záležitostí, když chceme něco zvládnout nebo když už je nejhůř. Jsou prevencí, abychom se do emočního stresu nedostali nebo alespoň, co nejméně. Nejsou dobré či špatné emoce, jsou jenom lidské emoce, patří k nám lidem. S nimi každodenně řešíme své volby, situace, vztahy, s nimi žijeme, s nimi plujeme životem nebo s nimi bojujeme. Naše zdraví je odrazem našich emocí.

Individuální terapie každý čtvrtek od 10.00 do 18.00 hod., objednání je nutné. 

 

 
The Bach Centre Mount Vernon
The Bach Centre Courses